Меню Закрыть

Карты для гадания

Досить багато людей вдаються до ворожіння на картах. Це древній спосіб дізнатися майбутнє і розібратися з минулим. Деякі люди використовують звичайні карти і вчаться читати по ним, а професійні ворожки використовуються спеціальні карти. Щоб навчитися з ними працювати далеко не обов’язково мати дар, досить просто відчувати і розуміти значення кожної карти. Ми пропонуємо купить карты для гадания

Особливості карт Таро
Найпопулярнішими у використанні вважаються карти Таро. Це така система символів з 78 карт. Всі зображення пов’язані з трьома науками-астрологією, окультизмом і алхімією. Тому всі зображення на картах не є пряме значення і поєднання, у них таємних і загадковий сенс. На думку філософів і психологів в цих картинах закладені архетипи несвідомого багатьох людей, народів і різних епох.

Вся упаковка ділиться на дві великі колоди-старші аркани і молодші. До першої групи належать 22 колоди і там зображені «козирі». На них робляться унікальні малюнки з єдиним значенням. У кожному виді продукції порядок карт і їх найменування може трохи відрізнятися.

Другу групу складають 4 масті по 56 карт, і 14 карток кожної з них. Ця частина упаковки складається з чотирьох серій – Жезлів, мечів, Кубків, денаріїв. У кожній масті є тузи, від карти від двійки до десятки, а також «фігурні картинки» — валет, вершник, королева, король.Ворожіння і передбачення – лише незначна частина роботи, яку я проводжу. Вчасно діагностувати проблему-значить своєчасно її перемогти! Ворожіння-відмінний спосіб визначити її справжнє джерело, вибрати ефективні методи боротьби, прийняти єдине правильне рішення. Ворожіння відкриває завісу таємниць, дає відповіді на життєво важливі питання, однозначно прояснює: «так», або «ні».

Ясновидіння, Діагностика, передбачення, ворожіння і магія дозволяють виявити і запобігти хворобам, повернути коханих, відкрити потужні фінансові потоки, залучити успіх, достаток, домогтися виконання найпотаємніших бажань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *