Меню Закрыть

Адвокат

На сьогодні послуги юриста з господарських справ в Україні залишаються ключовими для юридичних та фізичних осіб, пов’язаних з підприємницькою діяльністю. Оцінюючи правовий ризик, провідні адвокати компанії «Правовий центр» консультують клієнтів щодо найбільш вигідних рішень, якщо знадобилося оперативне або Планове врегулювання господарських спорів. У нас найкращій Адвокат по хозяйственным спорам.

Вирішення господарських спорів в Харкові
Основна мета штатних співробітників компанії» Правовий центр » ‒ забезпечити максимально високу якість юридичних послуг з урахуванням індивідуального підходу до кожного з доручених клієнту справ. Ми орієнтуємося на МЕТу і очікування клієнта, вирішуючи максимально швидко господарські спори між підприємцями.

Ми прагнемо задовольнити потреби і очікування наших клієнтів, тому запропонований формат юридичного супроводу завжди адаптована до потреб клієнта і охоплює широкий спектр послуг, що надаються, включаючи:

Юридичні консультації, що включають порядок розгляду господарських спорів;
Складання договорів та юридичних висновків;
Представництво інтересів клієнта в судах та адміністративних органах;
Господарські спори між контрагентами на досудовій стадії;
Довгостроковий юридичний супровід для приватних підприємців.
Послуги адвоката з врегулювання господарських спорів » ПРАВОВИЙ ЦЕНТР»
Уважний розгляд кожної справи. Юридична фірма стежить за тим, щоб всі справи розглядалися з належною ретельністю. Доручені представнику компанії послуги на господарські спори в Харкові здійснюються без невиправданої затримки і найбільш вигідним для клієнта способом. У професійній діяльності ми керуємося принципами професійної етики та гідності професії, які є нашою вищою цінністю.

Дипломований адвокат по господарських справах з великим досвідом виграних справ в даній галузі права забезпечить належне консультування і реальну допомогу в декількох ключових напрямках:

Стягнення заборгованості за договором контроль за його виконанням;
Повернення збитків (штрафні санкції) за зрив поставок товару і т. п.;
Вирішення господарських спорів щодо повернення незаконно привласненого майна, фінансових коштів;
Допомога суб’єктам підприємницької діяльності у врегулюванні конфліктів з фінансовими структурами (банки та кредитні організації);
Визнання майнових прав та вирішення тендерних спорів;
Вирішення правових конфліктів всередині фірми (між виконавцями договорів і акціонерами).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *