Меню Закрыть

Барабанный скимме

Запущені у виробництво бони БН і БНбз, оболонка яких виконана з неопрену. Неопрен має ряд переваг — оболонка з такого матеріалу сприймає і витримує всі навантаження і такого бону не потрібні силові елементи.
У неопрен включені добавки, що забезпечують стійкість матеріалу до ультрафіолету, гниття, мікроорганізмів і морській воді, а так само масло — і бензостойкость. Призначення, особливості застосування та пристрій бонів БН, БНу, БНп. Про все це ви можете дізнатися в нашому новому відео. Запущений у виробництво повністю новий пороговий нефтесборщик ПН-4. А также барабанный скимме.

Його відмінності від попередньої моделі полягають в алюмінієвому іскробезпечним корпусі, меншою масою і можливості складання поплавців.

Система складання поплавців зменшує транспортні габарити, що полегшує зберігання і доставку нефтесборщика до місця проведення робіт. Ми не стоїмо на місці!
З 2016 року була запущена нова лінійка морських порогових нефтесборщиков і олеофильных скімерів серії ПНм-4 і СОм.

Їх відрізняють збільшені розміри плаваючої частини, велика площа робочих органів і можливість виготовлення в морському антикоррозионном або звичайному виконанні.

Нефтесборщик ПНм-4 проектувався для розміщення на палубі, і для компактності в транспортному положенні був оснащений системою складання поплавців.
Надалі за такою схемою буде производититься і стандартний нефтесборщик ПН-4.

В скімерах морських СОм використана система швидкої зміни робочих органів. Більш компактна серія скімерів З вже випускається за такою ж новою схемою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *