Меню Закрыть

Бензиновый двигатель

У сучасному світі бензинові ДВС використовуються повсюдно. У побуті вони застосовуються для садової та ремонтно-будівельної техніки, для генераторів електрики та ін. Асортимент магазину «Ваш Інструмент» сповнений різних видів двигунів побутового призначення. Крім цього, у нас ви зможете купити бензиновий двигун для моторного човна. У нас ви зможите купить бензиновый двигатель .

Як вибрати бензиновий двигун?
Переважна більшість нашого асортименту – чотиритактні двигуни. Порівняно з двотактними вони економічна, екологічна і довговічніше. Важливий і той факт, що чотиритактні двигуни працюють помітно тихіше двотактних. При цьому останні все ще актуальні і затребувані. Це пов’язано з тим, що при всіх рівних умовах двотактний двигун має меншу вагу. Тому їх використовують на моторних човнах.

Більше того, такі мотори простіше і дешевше в обслуговуванні.

Основні критерії бензинового двигуна?

Потужність
Обсяг бака
Охолодження
Перше, на що варто звернути увагу при виборі мотора – це його потужність. Від цього безпосередньо залежатиме, чи підійде ДВС в принципі під бажані цілі. Інші показники вже є додатковими і показують те, наскільки буде зручний двигун в експлуатації. Наприклад, обсяг бака. Співвідношення цієї величини і обсягу споживання двигуна буде залежати періодичність його дозаправки.

При безперервній роботі будь-якого двигуна деталі нагріваються. Тому для даної конструкції повинна бути передбачена система охолодження. Самий примітивний і простий спосіб – це природна вентиляція. Вона є найменш ефективною, зате значно здешевлює конструкцію. Більш прогресивне охолодження – це примусове повітряне, або вбудований вентилятор. Таке рішення значно збільшує час безперервної роботи двигуна.

Це основні показники. Але не варто залишати без уваги й інші рядки в описі товарів. Наприклад, вагу. Він особливо важливий для вибору бензинового двигуна моторного човна. Ступінь комфорту у використанні визначається системою пуску двигуна: вона може бути ручною або электростартерной. А наявність датчика рівня масла спрощує експлуатацію приладу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *