Меню Закрыть

Билеты на поезд в питер

Для перегляду цін квитків на поїзд «Гранд Експрес» на питання, що Вас дати, будь ласка, скористайтесь формою купівлі квитка вище (виберіть напрямок руху і дату відправлення, потім натисніть кнопку «купити»). У нас найкращі билеты на поезд в питер.

Поїзд підвищеної комфортності «Гранд Експрес», який курсує між двома російськими столицями – Москвою та Санкт-Петербургом – міцно завоював довіру у пасажирів. Квитки на поїзд – чи не найперший питання, яке цікавить пасажира після знайомства з розкладом. Існує кілька зручних способів придбання квитків на «Гранд Експрес»:

1. Інтернет. Найсучасніший і найпопулярніший на сьогоднішній день спосіб купити залізничні квитки. Тут широкі можливості:

— Офіційний сайт поїзда «Гранд Експрес», на якому Ви перебуваєте. Тут і зараз можна придбати електронний квиток в режимі онлайн. Головна зручність полягає в тому, що на сайті детально описані всі стандарти вагонів, є багато актуальних фотографій, сприяють правильному вибору формату майбутньої подорожі. А якщо якесь питання залишається невирішеним, можна зателефонувати. Досвідчені менеджери компетентно дадуть відповідь на будь-яке питання. Квитки на офіційному сайті – це ще й вигідно, тому Ви працюєте безпосередньо з перевізником та його тарифами, минаючи посередників, їх збори. І зареєструвавшись тут, можна отримувати мінімальні ціни на квитки в Санкт-Петербург/Москви, всю інформацію з перших рук.

— Електронний квиток на сайті РЖД. Така можливість дозволяє придбати місце у вагоні потрібного класу в звичному «залізничному» інтерфейсі. Причому зовсім неважливо, де в цей момент перебуває майбутній пасажир «Гранд Експресу».

— На різних сайтах онлайн туристичних агентств (OTA), що займаються продажем авіа-, залізничних квитків. Таких як: УФС, Озон, Зв’язковий, Билетикс та ін. Будьте готові до високих цінами! Ці сервіси стягують додаткові збори поверх тарифу перевізника за оформлення квитків через них. Виняток — сервіс Туту.ру, має прямий договір з перевізником «Гранд Сервіс Експрес» пропонує спеціальні умови для своїх клієнтів при купівлі квитків на потяг «Гранд Експрес».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *