Меню Закрыть

Чай оптом

Мало хто з жителів нашої країни може уявити собі ранок без чашки ароматної і підбадьорливого зернового або розчинної кави. Однак швидкий темп життя і тотальна нестача часу не завжди дозволяє змолоти кавові зерна і потім зварити з них смачний ранковий напій. У цьому випадку на допомогу приходить розчинну каву, який анітрохи не поступається своєму зерновому побратимові. Команда нашого інтернет-магазину знає про це, як ніхто інший, саме тому в нашому каталозі є кращі марки розчинної та зернової кави. У нас ви зможете придбати каву оптом і в роздріб для свого магазинчика або особистого використання. До того ж, ви зможете купити чай оптом і в роздріб, а також знайдете різноманітний шоколад. У нас також присутній,
чай оптом.

Ароматний розчинна та зернової кави
Каталог продуктів харчування включає великий асортимент зернового та розчинної кави, що реалізується оптом і в роздріб, який поставляється безпосередньо від виробника. Завдяки цьому ми гарантуємо найнижчу ціну в інтернеті. У нашому інтернет-магазині чаю та кави ви можете недорого придбати:

• фасований розчинна кава оптом і в роздріб;
• кава в зернах і мелена оптом і в роздріб;
• кава в стіках;
• ваговій розчинну каву.
Варто зазначити, що весь кава постачається від відомих і надійних виробників, серед яких Jacobs Monarch, Carte Noire, Nescafe, Elgano, Lavazza, Cocam, Cacique, El Cafe Pres-2, Cafeto, Gold Mogi, Jaco, Чорна Карта. Крім цього, у каталозі представлений розчинну каву, який поставляється з Еквадору і Бразилії, що гарантує його відмінні смакові якості та високу якість.

Для ласунів в асортименті представлений великий перелік шоколаду, який можна придбати оптом і в роздріб. Таким чином ви можете отримати кращу ціну на шоколад для подальшої реалізації або придбати його для себе.

Смачні чаї вагові
Набридли звичайні чаї? Хочете спробувати щось новеньке? Або урізноманітнити асортимент свого чайного магазинчика цікавими смаковими поєднаннями? У нашому каталозі зібрані самі оригінальні чаї, які можна приобрестим на вагу. В наявності:

• червоний чай каркаде;
• чорний чай з фруктовими добавками;
• чорний чай з ароматними травами і квітами;
• зелений чай з жасмином, мелісою;
• зелений чай з саусепом і полуницею з вершками.
Замовлення формується від 1 кг чаю, при цьому можна поєднати кілька різних видів. Використовуйте можливість замовити чай оптом дешево. Детальніше: https://torbafood.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *