Меню Закрыть

Чартерные рейсы

Не так давно влада Туреччини повідомили про те, що вони планують до кінця 2018 року субсидувати чартерні рейси з Росії в їх країну. Планується, що лише за вересень сума підтримки складе близько 1 500 доларів за один літак, а якщо на повітряному судні буде більше 200 крісел, то ця цифра може досягати до 30% від його вартості. 3 000 доларів влади планують витратити на субсидування подібних рейсів у жовтні, а в листопаді-грудні — близько 9 000 за один літак. Варто відзначити, що Туреччина в низький сезон надає велику грошову підтримку чартерам, ніж високий. У нас найкраща стоимость чартерных рейсов .

Експерти пророкують, що швидше за все Туреччина продовжить субсидувати російські чартери і в наступному році. Причому залишається велика ймовірність підтримки туристичних авіаперевезень низькі сезони. Але поки залишається незрозумілою ситуація, яка складеться влітку наступного року. Вітаємо Вас на Charterok.RU! Раді запропонувати Вам авіаквитки на чартерні рейси від провідних туроператорів Росії.

У нас Ви зможете знайти актуальну інформацію про вартість чартерних авіаквитків, швидко та зручно оформити і оплатити замовлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *