Меню Закрыть

Chernobyl excursion from kiev

Скільки фільмів і передач про Чорнобиль ви вже встигли подивитися? Після чергового перегляду у вас залишається більше запитань, ніж відповідей? Тоді, думаємо, вам варто відправитися за ними безпосередньо до першоджерела. Під час екскурсії в Чорнобиль на Чорнобильську АЕС, ви побачите об’єкт Укриття «Саркофаг» 4-го енергоблоку в якому знаходиться реактор, «мертве місто» Прип’ять і «Рудий ліс» де дерева стали червоно-помаранчевими через опромінення радіацією. На сьогоднішній день рівень радіоактивного опромінення, який ви можете отримати за час поїздки, приблизно дорівнює кількості радіації, яку людина отримує при рентгенівському знімку. Ми пропонуємо chernobyl excursion from kiev.

Програма поїздки: Чорнобильська зона.

Виїзд від Південного ж/д вокзалу.
Зустріч з супроводжуючим у тридцяти кілометровій зоні на КПП «Дитятки». Перевірка документів, автотранспорту і речей.
Короткий курс навчання по поведінці в радіаційно-небезпечній місцевості, застосування засобів захисту під час екскурсії в Чорнобиль.
Фото-стоп біля пам’ятника «Людям, які врятували світ» – відважним пожежникам Чорнобиля.
Відвідування офісу державного агентства «Чорнобиль Інтерінформ». Тут ви отримаєте саму повну і доступну інформацію про роботи з ліквідації наслідків катастрофи в тридцятикілометровій зоні, найбільш небезпечних місцях, кладовищах техніки. Цікавими будуть також прогнози фахівців на майбутнє.
Поїздка в десятикілометрову зону через блок-пост «Лелів». Вас вразять акуратні земляні вали обабіч дороги, усіяні табличками з червоним трилисником в жовтому трикутнику. Ці вали – місця поховань радіоактивних відходів і навіть цілих сіл.
Фото-стоп біля 4-го реактора ЧАЕС. Ви будете перебувати поруч з головним «закритим» об’єктом зони!
Екскурсія в Прип’ять – «місто-привид». Ви побачите місто, яке протягом доби назавжди покинуло 50 тисяч осіб. Навколо панує дух радянських часів: ви зможете сфотографувати герб УРСР та СРСР, написи «Мир. Праця. Травень», червоно-жовті телефонні будки та інші об’єкти, що символізують 80-ті рр. в СРСР. Відвідайте також парк атракціонів з колесом огляду, який планували відкрити до свята 1 травня 1986 р., якому так і не судилося побачити відвідувачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *