Меню Закрыть

Энантат

Тестостерон Енантат – препарат затребуваний і в світі медицини, і в світі бодібілдингу. Одна з особливостей ефіру полягає у його терміні дії, які може досягати двадцяти одного дня. Детальніше на https://kiborg.kz/katigorii/testosteron-enantat/

Тестостерон Енантат за низькими цінами
Збільшення тестостерону не доводиться чекати – це дія починається відразу після ін’єкції. Якщо у спортсмена виявлено дефіцит андрогенних гормонів, позбутися цієї проблеми можна одним способом — тестостерон енантат купити в Алмати.

Замовити Тестостерон Енантат з доставкою!
Даний ефір є одним з найкращих і безпечних способів розвитку чоловічих ознак. До того ж він дозволяє в найкоротші терміни наростити достатню м’язову масу, що призведе до збільшення витривалості і силових показників у цілому. Як вже було сказано вище тестостерон енантат соло вже багато десятиліть використовується в лікарській практиці і по суті є лікарським препаратом. З медичних установ він поступово перекочував в спортивні зали і став використовуватися атлетами як засобу поліпшення спортивних показників. У бодібілдингу курс тестостерону енантат соло застосовується для нарощування м’язової маси. Ліфтери та важкоатлети за допомогою цього гормону прогресують в силі. Представники інших спортивних дисциплін колють у свої тушки тест для того, щоб бути витривалішими і швидше.

Що ж так приваблює прихильників «здорового способу життя» в курсі тестостерону енантат соло? На це питання можна знайти відповідь у книзі «Анаболічні стероїди» (П. Грундинг, М. Бахманн):

Вирішальною перевагою курсу тестостерону енантат соло є все ж те, що це чинне хімічна речовина з дуже сильним андрогенним ефектом володіє ще й інтенсивним анаболічним, тому кожному легко з його допомогою в найкоротший час сильно додати в силі і масі. Швидкий і сильний приріст ваги пов’язаний зі значним накопиченням води, т. к. відбувається ретенція електролітів і води. Радує супроводжуючим ефектом є неймовірний приріст сили, яка йде в ногу з цим скупченням води в організмі. Штангісти і спортсмени з пауерліфтингу, в особливості з високих вагових категорій, високо цінують це якість препарату. Для них тестостерону енантат і Сустанон — стероїди №1, що відбивається і в дозуваннях. Дози до 500 мг, 1000 мг або навіть 2000 мг на день — не рідкість, зауважте — в день, не тиждень! Види спорту, де потрібні груба сила, агресивність, заповзятливість, — переважна область застосування енантат. Сильне накопичення води має й інші переваги. Тестостерон допомагає тим, у кого проблеми з суглобами, тим, хто скаржиться на біль і хрускіт в плечах, і тим, кому їх міжхребетні диски показують вже перші ознаки зносу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *