Меню Закрыть

Форекс Соционика

Сьогодні я хочу розповісти про одну прикладної психологічної методикою, яка може бути застосована при торгівлі на ринку.

Це соціоніка. Я впевнений, ви чули про неї. Я теж, як і ви, думав, що це дуже примітивний підхід, який намагається препарувати наш мозок шляхом двох-трьох простих принципів. Я думав так, поки не знайшлися люди, які більш глибоко пояснили мені сенс соціонічних типів і те, як можна зрозуміти поведінку людини в залежності від його типу.

І звичайно, мені, як трейдеру, стало цікаво, які торгові тактики якими типами особистостей відповідають.

Своїми думками я вирішив поділитися, може бути, вам буде цікаво.

Згідно соціоніці, психіка і сприйняття кожної людини вибудовується відповідно до чотирьох базових особливостям або фігур.

Ці особливості називаються – сенсорика, логіка, інтуїція і етика.

На поведінку кожного з нас впливає кожен з цих чотирьох параметрів, якийсь сильніше, якийсь слабкіше. Наприклад, якщо у вас в якості першої (найбільш сильною) фігури варто сенсорика, означає ваше саме глибинне, несвідоме і базова сприйняття світу сенсорическое. Якщо у вас на другому місці логіка – значить, ви можете вже усвідомлювати свою схильність до логічного мислення і при нагоді її «відключати». То, що стоїть у вас на третьому місці, працює 50/50 – іноді спрацьовує, іноді ні. Відповідно, остання, четверта фігура – найбільш слабка ваша сторона.

Зараз я коротенько опишу, що означають ці поняття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *