Меню Закрыть

Франшиза

Історія успіху франшизи кафе-морозива «Баскін Роббінс» починається з 1945 року. Вона стала першою франшизою в світі в сегменті громадського харчування і самої першої в нашій…

Історія успіху франшизи кафе-морозива «Баскін Роббінс» починається з 1945 року. Вона стала першою франшизою в світі в сегменті громадського харчування і самої першої в нашій країні.

Щодня мільйони людей у різних країнах світу купують морозиво «Баскін Роббінс». Світова мережа кафе-морозиво «Баскін Роббінс» представлена в 50 країнах і налічує понад 7000 кафе. У Росії та СНД успішно функціонує понад 300 кафе «Баскін Роббінс», понад 5000 точок продажу. У нас ви зможите франшиза купить.

Компанія пропонує бізнес під ключ:

Рекомендації у виборі приміщенні;
Сприяння в плануванні;
Навчання в тренінг-центрі;
Регулярні поставки продукції;
Оперативні консультації;
Інноваційні пропозиції розвитку. ВИ МРІЯЛИ ДІЗНАТИСЯ
ЯК РОБЛЯТЬ ВАШЕ
УЛЮБЛЕНЕ МОРОЗИВО?
ЗАПРОШУЄМО ВАС В ДИВОВИЖНУ ПОДОРОЖ НА МОСКОВСЬКУ ФАБРИКУ МОРОЗИВА «БАСКІН РОББІНС»!

ПРОВІДНІ ФАХІВЦІ РОЗКАЖУТЬ ВАМ ПРО ЦІКАВІ ФАКТИ ЗІ СВІТОВОЇ ІСТОРІЇ МОРОЗИВА, ЗАСНОВНИКІВ КОМПАНІЇ «БАСКІН РОББІНС», НАЙБІЛЬШОМУ В ЄВРОПІ МОСКОВСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ, НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ СОРТИ І РОЗКАЖУТЬ, ЩО ОЗНАЧАЄ ЦИФРА «31» В ЛОГОТИПІ КОМПАНІЇ.

ВИ ПОБАЧИТЕ ЯК РОБЛЯТЬ ХОЛОДНІ ЛАСОЩІ, ВІДВІДАЙТЕ ГІГАНТСЬКИЙ МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА І, ЗРОЗУМІЛО, СПРОБУЄТЕ МОРОЗИВО В КАФЕ, ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ПРЯМО В БУДІВЛІ ФАБРИКИ!