Меню Закрыть

Iphone xs silver 64 gb

Смартфони компанії Еппл, мають безліч переваг, але найвідомішим і важливим, на нашу думку, є дисплей. І в новому флагмані, встановлений самий передовий дисплей Super Retina, який має масу достоїнств. Так в iphone xs silver 64 gb Silver, значно поліпшена передача кольору, яскравість і контрастність, а також досягнуто більш глибокі чорні кольори. А технологія True Tone, може автоматично підлаштовує баланс білого в залежності від освітлення. Завдяки таким можливостям, даний дисплей з діагоналлю екрана 5.8 дюймів і який займає всю лицьову поверхню смартфона, є зручною, сучасною та інноваційною розробкою, коли-небудь використані в iPhone. Новий флагман, крім якісного дисплея, оснащений 6-ядерним процесором, поліпшеним графічним 4-ядерним адаптером, а також 8-ядерною системою Neural Engine. Кожен елемент процесора, став значно «розумнішими» і більш потужніше, так 6-ядерний A12 Bionic, здатний рівномірно розподіляти навантаження на кожне ядро, а графічний процесор збільшив свою продуктивність аж на 50% в порівнянні з попередником. А Neural Engine, покращує і без того інноваційну технологію машинного навчання, яка працює в режимі реального часу.

Однак у сукупності всі компоненти нового процесора, відкривають нові можливості для всіх функцій, якими оснащений iPhone XS.

Новий рівень знімків на iPhone XS 64 Gb Silver
Один з найбільш значущих елементів смартфонів від Apple, є камера і в майбутньому флагмані, присутні самі передові і сучасні камери.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *