Меню Закрыть

Карта мрії

Візуально Карта найчастіше виглядає як квадрат, розділений на 9 однакових за розміром секторів строго певного кольору. Рідше зустрічаються варіанти виконання у вигляді восьмикутника або прямокутника. Далі ми завжди будемо розглядати саме квадратний варіант.

Ці дев’ять різнокольорових квадратів являють собою скелет Карти. Дев’ять квадратів – це принципова особливість даної техніки і саме вони роблять її легко впізнаваною. Якщо ви бачите 9 різнокольорових квадратів певних кольорів, то це саме Карта Мрії (Скарбів). Якщо бачите неподілений на квадрати аркуш паперу навіть з багатьма зображеннями бажань з різних сфер життя, то це Колаж Мрії, а не Карта.

Звідки взялися ці 9 квадратів, та ще чомусь певних кольорів? В основі цього поділу лежить техніка Ба Гуа «Восьми життєвих устремлінь». Можливо, і ви знаєте, що існують Сектори, що відповідають за певні сфери нашого життя, південь – це Сектор слави, північ – кар’єри, схід – здоров’я і т. д. Відразу нагадаємо, що у Фен Шуй північ і південь змінюються місцями, тобто південь знаходиться вгорі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *