Меню Закрыть

Клей для мягкой мебели

Меблевий клей – це один з важливих компонентів при створенні предметів меблів. Від його технічних характеристик та якості залежить весь технічний процес. Правильний вибір гарантує 100% результат. У нас клей для мягкой мебели.

Хороший меблевий клей – запорука якісної роботи
Магазин ІNTSTYLE спеціалізується на продажу всього, що пов’язано з виготовленням і ремонтом м’яких та корпусних меблів. Кожен меблевий клей, який представлений в нашому інтернет магазині, відповідає високим вимогам сучасних технологій. Він допомагає створювати високоякісну, практичну, надійну, безпечну, екологічну і красиву меблі. Ми пропонуємо першосортний і надійний клей меблевий від польських і турецьких виробників.

Сучасний меблевий клей – це екологічний, безпечний, зручний у використанні матеріал, дозволяє економно і швидко склеїти будь-які поверхні, з якими стикається виробник при виготовленні меблів.

Високі технічні характеристики – вигідна ціна
Універсальний клей меблевий клеїть поролон, пінопласт, меблеві тканини, шкірозамінник, ДСП, ДВП, фанеру, взуття. Він може бути використаний в автомобільній індустрії при перетяжки салону, дверей і інших роботах, які вимагають надійного склеювання. Пропонований магазином клей має високу ступінь зносостійкості, легко наноситься пульверизатором або пензликом, швидко схоплюється і не деформує поверхні, що склеюються, не викликає усадку, що дуже важливо при склеюванні швів і подальшому використанні меблевих виробів в повсякденному житті.

Чому саме ІNTSTYLE?
Наш інтернет магазин:

— спеціалізується на меблевій фурнітурі і працює безпосередньо з прямими постачальниками;
— гарантує високу якість клею і його відповідність технічним характеристикам;
— пропонує широкий асортимент, який дозволяє вибрати необхідний саме Вам по технічним характеристикам та обсягом меблевий клей;
— здійснює продаж за вигідними для покупця цінами;
— виконує швидку доставку в будь-який регіон України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *