Меню Закрыть

Кольцо на помолвку

Кільце для заручин має таке ж символічне значення, як і обручку для шлюбної церемонії. Вишукане ювелірний виріб, виконане з благородного металу, інкрустований камінням або чеканним орнаментом, напиленням, традиційно презентують в знак прохання руки і згоди на шлюб. У нас найкраще кольцо на помолвку.

 

Купити кільце для заручин можна не тільки майбутньої нареченої, але і нареченому. Майбутні подружжя можуть носити цю пару прикрас до самого дня одруження, змінивши атрибут на довгоочікувану «обручку».

Що символізує кільце для заручин? Взаємність почуттів, щирість рішення, готовність створити міцний союз… Багато хто думає, що подароване при заручини прикраса після весілля носити не слід – і помиляються. Кільце для заручин ніколи не втратить свого духовного значення, і носити його можна разом з іншими аксесуарами — на відповідному пальці. Заручини – не менш важлива подія, ніж весілля. Традиційне згоду вийти заміж дівчина озвучує саме у цей день часто в присутності гостей, запрошених друзів, в романтичній та урочистій обстановці. Беручи кільце для заручин, піднесене майбутнім чоловіком, дівчина підтверджує своє щире бажання вийти заміж саме за цю людину.

 

Яким же має бути символічне кільце? Для заручин часто вибирають перстеньки з камінням – з білого, червоного або комбінованого золота. Купуючи прикраса для своєї коханої, молодий вкладає в неї всю емоційну насиченість події, підкреслюючи особисте ставлення до обраниці.

Можна не купувати кільце для заручин взагалі? Такий початок сімейного союзу не обіцяє романтичного настрою. Якщо ви любите свою майбутню половинку так, як любить вона вас – виберіть їй найкраще кільце для заручин! Ціна виробу залежить від типу використаного матеріалу, складності дизайну, ваги металу, марки виробника. Хочете придбати ювелірний виріб без переплат посередникам, без ризику купити підробку або немодну модель? Уважно вивчіть лінійку виробів інтернет-магазину «Планета золота». Тут можна замовити не тільки оригінальне кільце для заручин,

але і обручальную символіку, а також персні, сережки, браслети, ексклюзивні годинники.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *