Меню Закрыть

Купівля житла. Первинний і вторинний ринок

У великимх містах, особливо в столиці, з кожним роко ситуація з купівлею-продажем квартир стає все гостріше. Нерідкі випадки різних махінацій, афер і т. п. Як же бути?

Всім відомо, що найбільш вигідно купувати будинок в новобудові, коли він ще перебуває в проекті і навіть не закладено фундамент. Однак тут є певний ризик, більшість забудовників на певному етапі оголошують себе банкрутами і або заморожують проект на невизначений час, або передають права іншим компаніям. І тоді людина, який вже сплатив частину квартири або всю суму, залишається ні з чим. Але що ж робити, коли немає фінансової можливості придбати вже готову квартиру. Варіанта два:

Для того щоб розглянути варіант придбання вторинного житла сюда смотри.
Наважиться ризикнути і придбати квартиру на стадії проектування.
У першому випадку, цілком можлива покупка недорогого житла, але як правило з хороших квартир, не з’їжджають, ну хіба що виїжджають за кордон і не планують ніколи повертатися назад і т. п. Такі випадки дуже рідкісні. У більшості випадків, квартиру ставлять на продаж після неприємних спогадів. Часто квартири на вторинному ринку дешеві із-за того, що перед тим як оселиться вам доведеться зробити капітальний ремонт. І тут знову виникає питання, чи виправдано це. Наскільки старий будинок, в якому ви збираєтеся купувати житло? Від району теж багато залежить. Ну і звичайно, ж, не полінуйтеся дізнатися з якого матеріалу побудований будинок. Панельні будинки, як правило, сильно поступаються в ціні цегляним, але знову ж таки у них менший термін зносостійкості і в порівнянні з цегляними і мала площа.

Повернемося до другого варіанту — покупка нової квартири на початковій стадії будівництва. Для того щоб не потрапити в халепу і купити хорошу квартиру, потрібно витратити час на пошуки інформації про новостройкахы і про всіх можливих забудовників. Не полінуйтеся і перевірте інформацію на декількох ресурсах, аж до відгуків звичайних людей. Після того як вибрали на перший погляд, надійну будівельну компанію поцікавтеся з якими підрядниками вона працює над цим проектом, і дізнайтеся ще й про їхній імідж. Чим більше інформації, тим краще. Не бійтеся задавати багато незрозумілих для вас питань. Якщо ви що-то пропустіть, то це буде виключно на вашій совісті. Ну і звичайно ж, не упускайте можливості контролювати процес будівництва вашого будинку, сучасні технології дозволяють робити це на відстані за допомогою онлайн камер, встановлених на проектах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *