Меню Закрыть

КВАДРАТ м2

Агентство Нерухомості «КВАДРАТ м2» сама компанія, що динамічно розвивається на ринку нерухомості р. Нафтоюганська. Ми ведемо успішну діяльність з 2012 року. З нашою допомогою ви зможете швидко і якісно оформити іпотеку, а так само за адекватною, ринковою ціною купити або продати квартиру (кімнату) в нашому славному місті Нефтеюганске, у нас є як трёхкомнатная квартира, так и двухкомнатная квартира.
Коли Ви бажаєте придбати квартиру, будинок, котедж, але не знаєте, де її знайти – не варто звертатися в першу-ліпшу ріелторську компанію. Тільки досвідчені фахівці зможуть знайти для вас те, що Ви шукайте. Звертайтеся в «Дім Плюс». Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам підібрати квартиру, будинок під ключ.
Щоб Вам було комфортно, ми передбачили всі умови. Перед підготовкою договорів купівлі-продажу об’єктів, ми повинні бути впевнені в чистоті угоди. Для цього перевіряється:

не перебуває нерухомість під вартою;
не закладене майно у заставу;
справжність прав на власність.
Якщо Вам потрібно вигідно продати будинок, ділянку, котедж або квартиру, приходьте до нас! Наші досвідчені фахівці допоможуть реалізувати вашу нерухомість на вигідних для Вас цінам. Ми робимо все для Вашої зручності, тому з нами можна зв’язатися заздалегідь, щоб ми почали заздалегідь шукати покупців на Вашу нерухомість.
Мета «КВАДРАТ м2» — бути тією компанією, яку Ви з радістю порадите своїм близьким і друзям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *