Меню Закрыть

Люк дверца

Компанія «Новосибірськ-ЛЮКИ» з 2005 року поставляє високоякісні сантехнічні люки (ревізійні люки) і люки під плитку будівельним компаніям, магазинах і приватним особам по регіонах Сибіру і Далекого Сходу. Виробництво ревізійних люків. Лінія по обробці Al-профілю.Ми є провідним фахівцем і використовуємо високотехнологічні автоматичні лінії для виробництва металовиробів, а так само пропонуємо пряму продаж люків під плитку і під фарбування з заводів наших партнерів. Ми постійно розширюємо асортимент і пропонуємо найкращі ціни на всі вироби. У нас найкраща люк дверца .

Красива і стильна обробка або якісний ремонт приміщень не обходяться без застосування прихованих ревізійних люків або люки під плитку, інакше званих люки-невидимки. У нас Ви зможете не тільки підібрати і придбати люки дверцята, але і отримаєте всю необхідну додаткову інформацію. В розділі «Фотогалерея» розміщені фотографії змонтованих люків під плитку і під фарбування в інтер’єрі. Побачити, як працює люк під плитку «Слава» можна в розділі «Відео» на нашому сайті. Монтажні схеми люків під плитку і докладний опис присутні на сторінці кожної моделі. Додаткова інформація про монтаж люків невидимок, варіанти установки або переваги різних моделей сантехнічних люків (ревізійних люків) розміщена на сайті в розділі «Все про люках».

Установка люка під плитку або під фарбування дозволяє приховати будь-які елементи комунікацій порушують дизайн. Люки під плитку невеликих розмірів використовуються зазвичай, як ревізії для доступу до лічильників або вентилів. Великі люки під плитку дозволяють сховати водонагрівач, або бойлер в стіні і мати до нього легкий доступ. Дверцята великого люка витримає десятки кілограм плитки або керамограніта. Ревізійний люк під фарбування встановлюють для доступу до електричних або вентиляційних комунікацій, що проходять у стінах або стелі. Люки під фарбування можна обклеювати шпалерами та наносити декоративну штукатурку. Якщо у підлозі проходять труби або кабелю, то використовуються знімні підлогові люки. Підлоговий люк з відкидною кришкою більше підходить в якості люка в підвал, льох або на технічний поверх. Газові пружини легко піднімають кришку люка облицювання підлоги плиткою або паркетом.

У нашому інтернет-магазині представлені найбільш популярні вироби, які найчастіше використовують у будівництві. Це натискні люки під плитку та сантехнічні люки (люки ревізійні), люки під фарбування в стіну або у стелю, підлогові люки з газовими пружинами, знімні люки в підлогу, приховані натискні двері. Люки виготовлені з алюмінію і досить легкі, але є моделі з нержавіючої або оцинкованої сталі і навіть латунні. В якості заповнює матеріалу дверцята використовується вологостійкий ГВЛ Knauf. Наша продукція відповідає найвищим вимогам, а пропоновані до встановлення люки ревізійні вже зарекомендували себе, як зручні, безпечні і довговічні. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно впевнені, що отримуєте 100% надійний товар з гарантією якості, так як ми приділяємо особливу увагу контролю якості.

Люки стандартних розмірів в наявності на складі. Так само Ви можете замовити виготовлення люка за власними розмірами. Оплата товару здійснюється банківською карткою через сайт, за безготівковим розрахунком через банк або готівкою кур’єру (при доставці по Новосибірську). Доставка в регіони здійснюється через транспортні компанії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *