Меню Закрыть

Магазин крепежа

З 2000 року наша компанія займається оптовими продажами металовиробів. Всю продукцію закуповуємо тільки у перевірених виробників з Росії, Польщі, Тайваню та Китаю. Нам довіряють сотні будівельних і виробничих компаній з різних регіонів країни. Тільки у нас, якщо товар не був використаний для монтажу (зіпсований), можливе його повернення! Детальніше на http://krepserp.ru/.

 

І це — не всі вигоди, які ви отримаєте, якщо вирішите купити метизи та кріплення KREPSERP:

Ми не працюємо з посередниками. Всі здійснюємо поставки безпосередньо із заводів-виробників, тому ціни нижчі, ніж у конкурентів.

Вся продукція сертифікована і відповідає діючим ГОСТам.

Постійно оновлюємо і доповнюємо каталог виробів, в якому представлені шурупи, болти, анкери, шпильки, куточки, гайки, кляймери (клямери), дюбелі, саморізи і заглушки до них, будівельні та сантехнічні шпильки, гачки, заклепки, конфірмати і багато іншого.

Продаємо вироби великим і дрібним оптом.

Чітко і оперативно виконуємо заявки на поставку товарів, незалежно від обсягу замовлення.

Відповідально ставимося до кожного клієнта і прагнемо на 100% виправдати його очікування.

 

Велика частина розміщеної на сайті продукції виготовлена з корозійностійких вуглецевих сталей, причому багато хто додатково покриті шаром оцинковки. Завдяки цьому вони можуть використовуватися в умовах підвищеної вологості, що дуже важливо для популярного сьогодні каркасного будівництва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *