Меню Закрыть

Печать календарей

Рекламно-виробнича компанія «enDESIGN» працює на ринку більше п’яти років. За цей час ми придбали репутацію надійного і стабільного партнера серед своїх клієнтів. Сьогодні в умовах розвитку конкуренції вкрай важливого значення набуває реклама та інші способи просування на ринок товарів, вироблених компаніями, так і самих компаній.

Фахівці маркетологи і рекламісти визнають, що однією з важливих і найбільш ефективних складових реклами в цілому є різного роду рекламні сувеніри. Крім того, важлива частина іміджу будь-якої поважаючої себе компанії — це різні VIP сувеніри, бізнес сувеніри адресовані як партнерам компанії, так і її власного персоналу, а також видатковий матеріал, званий рекламними (промо) сувенірами. У нас найкраща печать календарей.

Сувенірна продукція сьогодні – це невід’ємна частина маркетингової стратегії будь-якої поважаючої себе компанії. Сувенір з логотипом – це нагадування про Вас і вашому бізнесі в руках, у портфелі і на столі вашого постійного партнера і клієнта. У конкурентній боротьбі ваш небанальний рекламний сувенір (VIP подарунок) з фірмовим логотипом на столі у клієнта може стати аргументом на вашу користь – і предметом заздрості конкуруючих компаній. Вручаючи своїм клієнтам і партнерам VIP сувенір (подарунок) з вашим фірмовим знаком, Ви демонструєте йому не тільки протокольну чемність – але і побічно інформуєте про себе. Рекламний сувенір – це візитна картка вашої компанії для партнерів, співробітників, чиновників і особливо конкурентів.

Ми готові Вам запропонувати різні сувеніри – суворі, помітні, міні і великі, типові, унікальні, недорогі – все можна знайти на цьому сайті.

Способи нанесення залежать від виду сувеніра, це може бути лазерне гравіювання, тампопечать, тиснення, деколі (перенесення зображення на скляний і керамічний поверхню методом високотемпературного випалу). Ми робимо нанесення логотипів і фірмової символіки на всіх видах поверхонь.

Результат нашої праці — це продукція з логотипом або фірмовим знаком вашої компанії.

Для нас немає дрібниць. Кожна дрібниця має значення!

Ви, як наш Клієнт, маєте великі переваги:

— у нас невисокі ціни на весь асортимент сувенірної продукції;
— ми працюємо з будь-якими тиражами рекламних сувенірів і VIP подарунків;
— ми поставляємо VIP подарунки, рекламні сувеніри під замовлення в розумні терміни.

Отже, ми вкладаємо свій професіоналізм, сили і час, Ви володієте інформацією і можливістю вибору. Вам залишається тільки поставити перед нами завдання.

Від того, що ми робимо і як робимо, залежить не тільки успіх нашого клієнта, але і наш власний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *