Меню Закрыть

Продажа квартир на юбк

Основний напрямок компанії — продаж елітної нерухомості на вторинному ринку, продаж квартир і апартаментів у новобудовах від забудовника на первинному ринку, по Великій Ялті від Гурзуфа до Фороса. У нас найкраща, продажа квартир на юбк.

На сьогоднішній день на нашому сайті представлена найбільша база новобудов по Великій Ялті серед інших агентств нерухомості. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними забудовниками, які будують якісно та успішно вводять в експлуатацію свої об’єкти. Саме тому купуючи квартиру або апартаменти в новобудовах ви можете бути впевнені в надійності запропонованого нами забудовника.

Покупцям нерухомості

Усім нашим клієнтам ми надаємо актуальну інформацію по кожній новобудові та житлового комплексу: необхідну документацію, ціни на квартири, фото етапів будівництва. Якщо з ряду комплексів, які ви вибрали, у деяких є нюанси або проблемні моменти, співробітники вам про них відразу повідомлять, щоб ви змогли прийняти правильне і вигідне рішення маючи на руках всю інформацію про забудовника та обраних новобудовах.

Якщо вас зацікавить нерухомість на вторинному ринку — ми зробимо підбірку варіантів виходячи з ваших побажань і вартості, організуємо показ нерухомості в зручний час. Якщо у вас немає особистого транспорту, працівники вас зустрінуть, покажуть все заздалегідь обумовлені варіанти нерухомості, а після показу відвезуть назад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *