Меню Закрыть

Промтекс кровать

Ні в кого не виникає сумнівів, що ліжко в сучасному інтер’єрі не просто місце для відпочинку, але і яскрава деталь в інтер’єрі, яка повинна бути максимально зручною і гарантувати вам здоровий сон. Тому в процесі вибору слід враховувати не тільки ціну ліжка, але і ще кілька аспектів. Ми пропонуємо найкращу промтекс кровать.

Визначаємося з габаритами і формою
В процесі вибору таких меблів, як ліжко потрібно орієнтуватися на зростання майбутнього користувача. При цьому повинен бути запас не менше 10 см, а для кращого комфорту – ще більше. Ширину також легко визначити – для цього потрібно лягти на вподобану модель і закинути руки за голову. Якщо в такій позі вам вистачає місця, то ліжко вам цілком підходить. Як бачите, розміри ліжок дуже легко визначити.

Стандартною є прямокутна форма ліжка – вона найпоширеніша. Але якщо ви бажаєте зробити ліжко центром інтер’єрної композиції, то можна зупинити вибір на круглої або овальної ліжка, існують також моделі у формі серця або квітки. Однак такий варіант займе багато місця, а постільний комплект білизни доведеться робити на замовлення. Перед вибором форми, радимо знайти ліжка відгуки на форумах.

Розглядаємо каркас
Основних видів каркаса два: 2 опорні спинки і 2 панелі з боків, або 4 бічні панелі. Якщо конструкція другого типу, то опорами у такому випадку є ніжки. Важливо акцентувати увагу на матеріалі каркаса. Дуже довговічними і надійними будуть вироби, виконані з дерева. Відрізняються міцністю також моделі, що мають плетений каркас. Найбільш бюджетними є вироби з ДСП – подібні ліжка недорого можна замовити в інтернет магазині ліжок taburetka.ua. При покупці такої моделі варто звернути увагу на стики – вони повинні бути додатково укріплені, інакше можуть виникати тріщини, і ліжко буде хитатися.

Вибір основи ліжка і матраца
Ваш міцний сон залежить від правильно підібраного матраца. Ви можете купити ліжко з матрацом недорого або докупити окремо, згідно вашим перевагам. На ринку існує величезна безліч матраців: моделі без пружин; комбіновані матраци; можна вибрати ліжко з ортопедичним матрацом, або з м’яким матрацом.

Опорою для матраца є підстава ліжка. В останні роки набирає популярність підстави, що складаються з рами і ряду ламелей або гратчастим дном. Такі підстави роблять каркас ліжка легше, до того ж, в такому разі, нижня частина матраца краще вентилюється. Основа може бути і суцільним. Такі ліжка з інтернет магазину Табуретка дуже довговічні, на такій підставі матрац не буде жолобитися і надовго збереже первісний вигляд.

Визначаємося зі спинкою
Ліжко з матрацом без спинки виглядає неорганічно, а спати на такій моделі не дуже зручно. До того ж, якщо ліжко приставляється до стінки, узголів’я обов’язково має бути присутнім. На спинку ліжка можна спертися, читаючи ввечері книгу або дивлячись телевізор. Краще, щоб спинка була високою і цілісною, проте, відмінним декоративним елементом буде або коване металеве узголів’я.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *