Меню Закрыть

Ремонт квартиры в спб

Етапи робіт
Виконроб Нева
ЗАЯВКА
Щоб оцінити вартість будь-якого ремонту, вам необхідно залишити заявку на нашому сайті, або подзвонивши нам. Наші менеджери уточнять всі подробиці, відповідять на всі питання і передадуть заявку технічного фахівця. У нас ремонт квартиры в спб.

Виконроб Нева
ЗАМІР
Завмер потрібен для того, щоб ми могли оцінити вартість ремонту. Протягом двох годин, з Вами зв’яжеться наш технічний спеціаліст, який зробить замір і уточнить всі Ваші побажання і задумки ремонту. Обов’язково дізнайтеся все, що Вас цікавить, порадьтеся, чим більше інформації Ви передасте технічного фахівця, тим точніше буде кошторис.

Виконроб Нева
КОШТОРИС
Після того, як технічний спеціаліст оформить замерный лист, він передасть його в кошторисний відділ. Протягом 24 годин наші спеціалісти прорахують вартість ремонту, по кожному пункту і Ви зможете побачити скільки буде коштувати кожна робота. Наші менеджери нададуть Вам кошторис, і в подальшому Ви зможете скоригувати кошторис, згідно Вашого бюджету.

Виконроб Нева
ДОГОВІР
Після того, як будуть закінчені всі коригуванню у кошторисі, ми підписуємо договір. Це можна зробити у нас в головному офісі або безпосередньо на Вашому об’єкті (квартирі). Після всіх підписань ми приступимо до роботи з ремонту у Вашій квартирі.

Виконроб Нева
РОБОТИ
У перший день робіт, ми познайомимо Вас з виконробом, людиною який відповідатиме за якість і терміни виконання робіт. Ви зможете задати йому всі питання, що цікавлять Вас. Оплата відбувається за актом виконаних робіт, раз в тиждень.

Виконроб Нева
ПРИЙОМ
Після закінчення робіт, у присутності виконроба і технічного директора нашої компанії, буде здійснюватися прийом робіт. Дуже важливо, у випадку яких-небудь неточностей або помилок, відразу повідомити про них виконробу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *