Меню Закрыть

Сasual brand

Смокінг — це вже навіть не просто церемоніальна одяг, це щось більше. Смокінг — це знак обраності, символ привілейованого класу, показник суспільного і соціального статусу. Одягти смокінг може дозволити собі далеко не кожен. Тим більше, що справжній англійський смокінг задоволення не з дешевих. Справжній смокінг є товаром штучним, смокінг шиється тільки на замовлення, в спеціальних майстерень і ательє. А також casual brand.

Наша компанія пропонує пошиття першокласних смокінгів повністю ручної роботи. Ідеальна посадка, шарм і вишуканість смокінга підкреслять ваш смак і становище на заходах з позначкою Black tie.

До смокінга необхідні спеціальні аксесуари. Для Вас ми виготовимо сорочку зі спеціальним комірцем під метелика і манжетами під запонки. Справжню шовкову метелика ручної роботи ми виготовимо точно під Ваш розмір ворота. Камербанд — спеціальний шовковий пояс під смокінг. Для Вас ми індивідуально виготовимо камербанд ручної роботи.Зручність, комфорт і елегантність пояса під смокінг — результат ручної праці при його створенні.

Весілля – один з найбільш важливих і урочистих моментів в нашому житті. Наша компанія допоможе Вам створити ефектний і неповторний весільний костюм для церемонії. Чоловік повинен так само, як зазвичай наречена, серйозно поставитися до підбору костюма, сорочки та аксесуарів до цього чудового дня. Адже всі погляди будуть спрямовані на вас, і в тому числі ніжний погляд нареченої…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *