Меню Закрыть

Широкоформатный принтер

Широкоформатні принтери, або плоттери — це сучасний друкувальний обладнання, що дозволяє створювати відбитки на рулонних та листових носіях шириною до 3,2 м для застосування на вулиці чи в інтер’єрі. Широкоформатний принтер незамінний при виробництві всіх видів зовнішньої реклами: банерів, розтяжок, матеріалів для оформлення вітрин, декорування автомобілів і т. д.

Компанія «Техно-Графіка» готова запропонувати своїм клієнтам сучасні широкоформатні плоттери, які використовують сольвентні або екосольвентному чорнило. У їх числі власна розробка компанії — економічні принтери Techno-Jet, вироблені в Шанхаї за нашим технічним завданням, або машини світового лідера серед будівельників широкоформатний друкуючих принтерів машини Wit-Color, мають майже 10-річну історію продажів в Росії. Ми пропонуємо широкоформатный принтер купить.

Використання в зовнішній рекламі систем, що працюють на сольвентних або экосольвентных чорнилі, має цілий ряд переваг:

сольвентні принтери — це найбільш низька собівартість друку;
екосольвентному чорнило не містять пахучих сполук, шкідливих для людини, і містять мінімум летких органічних речовин;
стійка друк на будь-яких матеріалах (плівка, полотно, тканини, сітка, папір);
висока точність передачі кольору.
Купити широкоформатний принтер в нашій компанії можуть не тільки замовники з Москви, але і підприємства з регіонів Росії і країн СНД – ціну доставки можна уточнити, зв’язавшись з нашим найближчим офісом або замовивши зворотній дзвінок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *