Меню Закрыть

Шотландские вислоухие

Дана порода у всьому світі іменується як «Scottish Fold», але нам звичніше називати їх «шотландськими капловухими». Їх зовнішній вигляд нікого не залишає байдужим – такого милого котика відразу хочеться взяти на руки і затискать. Детальніше на http://cattish.ru/breed/. Ці кішки мають настільки унікальну зовнішність, що будь-яка плутанина виключається:

Статура. Середніх розмірів, щільне і пропорційне. Тіло має зворушливою «круглотой», завдяки чому кішки схожі на пухнасті грудочки.
Голова. Кругла, з величезними зворушливими очима. Їх «візитна картка» – притиснуті вушка, з-за чого зовнішність цих «шотландців» має ляльковий вид.
Хвіст. Середніх розмірів, гармонує з тілом, і забарвленням не відрізняється від решти «шубки». Біля основи трохи широкий, але до кінчика закруглюється.
Кінцівки. Короткі, сильні і навіть трохи грубуваті, з акуратними круглими лапками. Є свого роду «штанці» і шерсть між пальцями.
Шерсть. Досить щільної структури, може бути як довгою, так і короткою. Забарвлень кілька: від чорного і білого до черепахового і навіть лавандового кольору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *