Меню Закрыть

Симекс джангл трекер

Ненаправлені діагональні шини. Дещо м’якше ніж Simex Extreme Trekker, добре працюють в глині. Рекомендуємо для легких автомобілів переміщаються по серйозному бездоріжжю або беруть участь в аматорських змаганнях. Ну що ж… Збулася давня мрія зібрати ще один бойовий комплект на SIMEX JUNGLE TREKKER(е). До цього в нашому арсеналі був комплект Джангл Трекера, розміром 31х9.5х16. Тепер, до нього додався ще один, SIMEX JUNGLE TREKKER в розмірі 33х11,5х15. Спочатку планувалося взяти Джангла на диски діаметром 16 Дюймів. Під цю справу, навіть був придбаний комплект Японського лиття з вильотом +22 (взагалі, рідкісний звір). Але, на жаль або до радості, на момент нашої появи в компанії постачальника Симекса, всі покришки в розмірі 33х11,5х16 у них були розпродані (можна сказати з коліс). У нас симекс джангл трекер.
З цієї причини нам довелося переорієнтуватися на 15й радіус і спробувати натягнути ці тапочки на нашого Бойовика.
Пошуки дисків з оптимальними, для наших цілей, параметрами були безрезультатними. Або пропонувалися штамповані диски з потрібним вильотом, або литі, але з великим вильотом і шириною.
У нашому випадку стояло завдання зберегти колеса в базі автомобіля, подібне рішення дозволяє зберегти хорошу маневреність і керованість на великих швидкостях (при короткій базі авто).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *