Меню Закрыть

Тепловентилятор Ревентон

Тепловентилятор Reventon HC 20 стандарт — повітряно-опалювальний агрегат з водяним теплообмінником — новинка на ринку водяних тепловентиляторів в Україні. Відносно молода компанія виробник цих пристосувань Reventon Group (Ревентон груп), розташований у місті Бельсько-Бяла, Польща, вже зарекомендувала себе в 30 країнах Європи та СНД як професіонал в області інженерно-опалювального обладнання. Вся продукція з Європи повинна відповідати сертифікатам вищої якості перед вступом на ринки збуту і наша представлена модель тепловентилятор Ревентон HC 20 не є винятком.

Reventon Group гарантує високу продуктивність, якість і надійність всіх вироблених товарів. Наш інтернет-магазин «ОВК Дніпропетровськ» підтверджує достовірність цієї інформації, перевіреної на практиці, і готові представити вашій увазі один з кращих водяних тепловентиляторів Reventon HC 20 стандарт.

Основні технічні характеристики агрегату повітряного опалення Reventon HC 20

Будь-якого потенційного користувача опалювальним устаткуванням, в першу чергу, цікавить наскільки ефективна обрана модель. Максимальна потужність обігрівача становить 22,4 кВт при робочій температурі в 90/70° С, з урахуванням вхідної температури повітря до 0° С. Діапазон можливої потужності знаходиться в межах 8 — 22,4 кВт. Цього цілком достатньо для відмінного прогрівання повітря в приміщеннях побутової і промислової спрямованості. Повітряний струмінь, після прогріву, подається в робочу зону на відстань не перевищує 25 метрів з допомогою потужного осьового вентилятора з максимальною продуктивністю 4100 м3/год.

Тепловентилятор Reventon HC20 має 1 водяного теплообмінника. Суть його роботи полягає в тому, що через задану деталь проходить циркуляція гарячої води, яка власне і приймає основне участь в нагріванні пропускається повітря. Об’єм води в теплообміннику дорівнює 0,65 дм°. При температурі води в 90/70° З цього вистачає, щоб прогріти повітря на 17,8° С. Основним важливою умовою роботи водяного тепловентилятора Reventon HC 20 — це підключення пристрою до системи центрального опалення або опалювального котла, так би мати безперебійний доступ до джерела гарячої води.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *