Меню Закрыть

Уроки вокала в москве

Валерія Аркадіївна є автором власної методики постановки голосу. Її авторська програма схвалена професором Московського Державного Інституту музики ім.Шнітке Білоусової А. С. і рекомендована методичним кабінетом р. Москви, як основа для викладання вокалу в музичних школах. Ця програма узагальнила кращі досягнення і розробки світової вокальної педагогіки і власний творчий і педагогічний досвід. У нас найкращі уроки вокала в москве .

Її уроки вокалу — це строго індивідуальна, гнучка система занять над постановкою голосу з урахуванням реальних можливостей і бажань кожного учня. Тільки академічна постановка голосу надає широкі можливості для творчої реалізації у різних вокальних жанрах (естрада, джаз, рок). Учні мають можливість виступати в різних концертних заходах, вокальних фестивалях та конкурсах, де журі представляють видатні діячі Російської вокальної культури: професор Московської консерваторії, Заслужена артистка Росії Р. А. Писаренко, професор Московського Державного Інституту музики ім.Шнітке, Заслужена артистка Татарстану А. С. Білоусова, професор РАМ ім.Гнесіних, Заслужена артистка Росії Е. І. Шевельова, Заслужений діяч мистецтв Росії А. П. Підгорний та інші. Вони завжди високо оцінюють результати нашої роботи.

За роки роботи Валерія Аркадіївна виховала цілу плеяду талановитих вокалістів, лауреатів конкурсів різних рівнів, співаків музичних театрів.

Постановка голосу завжди займала особливе місце серед музичних дисциплін. Це і удавана простота, адже співати може кожен, достатньо просто відкрити рот, і в той же час складність, адже роботу голосового апарату можна показати або побачити. Не завжди талановитий співак розуміє і може пояснити природу свого голосу. Давати уроки вокалу і бути гарним педагогом — велике мистецтво.

Голос є чи не найвиразнішим музичним засобом, для одних це професійний інструмент, для інших хобі. Уроки вокалу дають можливість безпосередньо доторкнутися до прекрасного світу музики не маючи під рукою ніяких музичних інструментів. Це хороша психо-фізична релаксація організму, зняття внутрішньої напруги, скутості, втоми, можливість творчого самовираження особистості. Напевно тому уроки вокалу завжди користуються великою популярністю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *