Меню Закрыть

VIAJEC

Настав час змін. Час зменшити C02, бути добросердечно до навколишнього середовища та сприяти до більш кращого світу. Пора розумнішати і використовувати наші знання для створення…

Настав час змін. Час зменшити C02, бути добросердечно до навколишнього середовища та сприяти до більш кращого світу. Пора розумнішати і використовувати наші знання для створення кращого і більш стійкого миру. Настав час для Aebi Schmidt ввести покоління E. програма, в якій ми перетворимо нашу технологію до нульовим рівнем викидів. Так що давайте беремо плату за краще майбутнє. У нас найкращі Запчасти дорожно-коммунальной техники: VIAJEC .

Сучасні системи оранки Schmidt в їх численних варіаціях забезпечують добре очищені дороги у всі часи. Крім їх величезної ємності розчищення, вони також стоять поза для їх високого ступеня userfriendliness і низького обслуговування. Метельщики двигуна
У своєму розряд продукту, Schmidt пропонує вибір 8 метельщиков двигуна. Таким чином можливо для робочих зон на авіапортах всіх розмірів бути освобоженным Снєжка швидко і з високим ступенем точності.
CJS-DI
CJS-DI компактний метельщик двигуна який обладнаний з додатковими розповсюджувачем, спрейером або блоком de-icer combi згідно Вашим вимогам. Снігоочисник пристосований на фронт корабля, поки широкий блок і високопродуктивне дмухаючи сопло розташовані між цапфами. Вона завершена з своїм блоком deicer на задем. Це багатофункціональна машина, яка надійно очищає стоянку літаків, руліжні доріжки, злітно-посадкові смуги.