Меню Закрыть

Вторичная стрейч пленка

КОРНЕР полімер — це власне виробництво, переробні потужності і розвинена комерційна структура, що знаходиться на ринку переробки вторинних полімерів в Санкт-Петербурзі та Північно-Західному Федеральному окрузі вже понад 10 років. У нас вторичная стрейч пленка оптом .

Основна спеціалізація компанії – це переробка вторинних полімерних відходів з наступним виготовленням з них високоякісної вторинної гранули і виробництво вторинної стрейч плівки.

Наявність власного виробництва з сучасним високо технологічним обладнанням, що включає в себе процеси сортування, миття та грануляції сировини, а також професійного комерційного відділу, дозволяє запропонувати стабільно високу якість виробленої продукції, а також вигідні комерційні умови для роботи з нашими клієнтами.

Купуючи і переробляючи полімерні відходи на власному виробництві в Санкт-Петербурзі, ми допомагаємо Вам отримувати якісну продукцію за мінімальними цінами, при цьому дотримуючи всі необхідні технічні характеристики і вимоги щодо якості.

Також наша компанія займається закупівлею полімерних відходів та надає послуги по переробці ваших полімерних матеріалів — LLDPE, HDPE, LDPE.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *